Ostatnie nasze realizacje

Szkolenia ATEX

Główna tematyka specjalistycznych szkoleń ATEX obejmuje zagadnienia z obszaru szeroko rozumianego bezpieczeństwa wybuchowego oraz procesowego (szczegółowy wykaz tematów znajduje się poniżej). W ramach szkoleń omawiane są najważniejsze zagadnienia wynikające z tzw. dyrektyw ATEX. Uzupełnieniem głównej problematyki szkolenia jest omówienie podstaw prawnych w zakresie bezpieczeństwa pożarowego.

Oferta szkoleń ATEX przewiduje możliwość uczestnictwa w szkoleniach otwartych, wedle konkretnie ustalonego programu, bądź zamkniętych, dostosowanych do specyfiki danego zakładu produkcyjnego lub organizacji.

Mariusz Balicki

Skontaktuj się z naszym inżynierem


MARIUSZ BALICKI
Szkolenia ATEX

Szkolenia otwarte ATEX przeprowadzane są według konkretnie ustalonego programu. Odbywają się w określonym terminie i miejscu, w grupach do 20 osób. Główna tematyka specjalistycznych szkoleń ATEX obejmuje zagadnienia z obszaru bezpieczeństwa wybuchowego oraz procesowego, skupiając się na zagrożeniach, jakie wynikają z obecności w procesie palnych pyłów, gazów i par.

Dla kogo?

Oferta szkolenia skierowana jest do wszystkich pracowników, którzy mogą mieć styczność w miejscach pracy z pyłowymi atmosferami wybuchowymi; kadra managerska, specjaliści BHP, projektanci.
Uczestnicy otrzymają certyfikaty ukończenia szkolenia wraz z wykazem omówionych tematów.

Kompleksowe podejście do kwestii bezpieczeństwa wybuchowego w przemyśle na bazie obowiązujących przepisów prawa oraz praktycznych przykładów.

21.02.18  – Wrocław | 7.03.18 – Balice [Kraków] – rabat do 40% | 21.03.18 – Poznań | 20.06.18 – Toruń | 18.07.18 – Warszawa | 21.11.18 – Łódź

Sprawdź program i cenę

Szkolenie oraz pokaz wybuchów na żywo skupiające się na zagrożeniach wynikających z obecności w procesie produkcyjnym palnych i wybuchowych pyłów. Szkolenie na bazie obowiązujących przepisów prawa oraz praktycznych przykładów.

18.04.18 – Olsztyn | 9.05.18 – Balice [Kraków] | 23.05.18 – Rzeszów | 3.10.18 – Opole

Sprawdź program i cenę

Nowa, ekonomiczna forma szkoleń realizowana w swobodnej atmosferze sprzyjającej zadawaniu pytań. Szkolenie charakteryzuje się krótszą częścią wykładową oraz dłuższą częścią dyskusyjną.

08.03.18  – Balice [Kraków] | 22.03.18 – Poznań | 05.04.18 – Balice [Kraków] | 10.05.18 – Balice [Kraków] | 07.06.18 – Balice [Kraków]

Sprawdź program i cenę

Podczas konferencji poruszane będą takie zagadnienia jak bezpieczeństwo wybuchowe i procesowe w zakładach przemysłowych, które wykorzystują głównie materiały sypkie. Konferencja będzie wsparta pokazem wybuchów na żywo, w którym wykorzystane zostaną produkty powszechnie stosowane w przemyśle.

20-21.09.18 – Kraków -25% [early birds do końca lutego]

Sprawdź program i cenę

Szkolenie pozwalające poznać zagadnienia związane z zarządzaniem bezpieczeństwem instalacji procesowych. Kładzie ono szczególny nacisk na obowiązujące regulacje prawne, zalecenia normatywne oraz dobre praktyki.

Wszystkie szkolenia otwarte o tej tematyce na tą chwilę dobiegły końca. Jeśli jesteś zainteresowany takim szkoleniem zapoznaj się z programem szkolenia i skontaktuj się z nami: kontakt ».

Sprawdź program i cenę

Szkolenie o charakterze zamkniętym są organizowane dla danego przedsiębiorstwa lub organizacji. Duża elastyczność takiego rozwiązania umożliwia lepsze dopasowanie zakresu tematycznego, terminu oraz miejsca szkolenia do wymogów zleceniodawcy.

Dla kogo?

Oferta szkoleń zamkniętych skierowana jest do firm produkcyjnych i magazynujących, na terenie których występują palne pyły, gazy, pary lub mieszaniny hybrydowe (kadra kierownicza, inżynierowie utrzymania ruchu, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo w firmie), firm ubezpieczeniowych i rzeczoznawców, oraz organizacji państwowych.

Temat:

Szkolenie ATEX [dostosowane do Twoich potrzeb] – szkolenie to realizowane jest w oparciu o szeroką listę tematów, a jego ostateczny kształt ustalany jest ze zleceniodawcą.

Termin i miejsce:

Zarówno termin jak i miejsce ustalamy indywidualnie.

Sprawdź program i cenę

Zainteresowała Cię powyższa tematyka?

Mariusz Balicki

Skontaktuj się z naszym inżynierem


MARIUSZ BALICKI

lub wyślij do nas zapytanie

Imię i nazwisko (wymagane)

Firma (wymagane)

E-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Załącz plik