Przyswajanie wiedzy w luźnej atmosferze? Nic prostszego! Za nami listopadowy czwartek z bezpieczeństwem

Przyswajanie wiedzy w luźnej atmosferze? Nic prostszego! Za nami listopadowy czwartek z bezpieczeństwem

W ramach naszego nowego cyklu szkoleń pod nazwą „Czwartek z bezpieczeństwem” odbyło się pierwsze, listopadowe spotkanie. Odwiedzili nas m.in. przedstawiciele firm z branży farb i lakierów, chemicznej, zakładu produkującego materiały budowlane oraz producenta i dystrybutora gazów dla przemysłu.

Tematem przewodnim spotkania było Awaryjne oświetlenie ewakuacyjne i zapasowe obiektów zagrożonych wybuchem. Uczestnicy mogli zaczerpnąć wiedzy o systemach zasilania i sterowania oświetleniem w strefach, w których występuje zagrożenie wybuchem oraz na temat aktualnych wymogów prawnych i normatywnych w zakresie systemów oświetlenia awaryjnego (ewakuacyjne, zapasowe). Ponadto rozmawiano o sposobach testowania i rozwiązaniach technicznych opraw i układów zasilania w oparciu o normę PN-EN 50172.

Formuła szkolenia bardzo się sprawdziła – temat spotkania był bardzo interesujący, a dodatkowo swobodny sposób prowadzenia prezentacji spowodował, że uczestnicy chętnie zadawali pytania i wymieniali się doświadczeniami.

W ramach czwartku z bezpieczeństwem zaprosiliśmy zainteresowanych do naszego działu prefabrykacji skrzynek i paneli sterujących EX oraz do auta demonstracyjnego, w którym zaprezentowaliśmy urządzenia elektrotechniczne do pracy w strefach zagrożenia wybuchem.

Tematyka każdego ze spotkań czwartkowych obejmować będzie inne zagadnienia z branży przemysłowej. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem kolejnych spotkań.

Poznaj harmonogram kolejnych czwartków z bezpieczeństwem

Dowiedz się więcej